خانه>شرایط و قوانین استفاده
شرایط و قوانین استفاده 2017-02-12T21:44:34+00:00

شرایط و قوانین استفاده

شرایط و قوانین استفاده

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خرید از سایت مکسیار را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

ماده ۱– افراد برای عضویت در سایت مکسیار و خرید از آن، باید در هنگام خرید یا در حالت عادی، به قسمت ثبت‌نام مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند: نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره موبایل و کلمه عبور مراحل عضویت را تکمیل نمایند.

  • تبصره ۱- صِرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقت نامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.
  • تبصره ۲- کاربر باید کلمه عبور خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای بازیابی آن و ثبت کلمه عبور جدید اقدام کند.
  • تبصره ۳- کاربر باید شماره موبایل و آدرس ایمیل خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌ طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است. تغییر دادن نام و نام خانوادگی کاربر و همچنین کد ملی وی، پس از انجام اولین خرید از سایت مکسیار، قابل ویرایش و تغییر نمی‌باشد لذا در مرحله ثبت‌ نام لازم است که این مقادیر را به طور صحیح وارد کرده و خلاف واقع نباشند.
  • تبصره ۴- عضویت در سایت مکسیار رایگان است.
  • تبصره ۵- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌ پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و سایت مکسیار هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

ماده ۲– کاربر، مسئول حفظ و نگهداری سخت‌افزار کامپیوتر، تلفن‌ها و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن بوده و سایت مکسیار مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده ۳- افراد بالای ۱۸ سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت شرکت دارند.

  • تبصره ۱- عضویت برای افراد بین ۱۲ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است.
  • تبصره ۲- رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات، بر عهده مشتری (عضو) بوده و سایت مکسیار هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

ماده ۴- کاربر مجاز خواهد بود که بصورت مهمان و بدون عضویت در سایت مکسیار اقدام به خرید از این سایت نماید.

ماده ۵- فرآیند خرید از سایت مکسیار توسط کاربر به این شرح است:

الف- بازدید از محصول یا خدمات ارائه شده در سایت

ب- انتخاب محصول یا خدمات مورد نظر از طریق افزودن به سبد خرید یا دکمه سفارش “پرداخت فوری”

ج- پرداخت مبلغ نهایی صفحه تسویه حساب از طریق درگاه‌های انتقال الکترونیکی بانکی

  • تبصره ۱- پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

ماده ۶- اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود مراحل خرید به اتمام نرسد، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین سایت مکسیار مسئولیتی در قبال خرابی‌ ها و یا عدم سرویس‌ دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیر ساخت های مورد نیاز ندارد.

ماده ۷- به منظور تعمیرات دوره‌ای، این سایت به‌ طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

  • تبصره ۱- سایت مکسیار این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌ های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا، کلیه فرآیند های سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

ماده ۸- شبکه اجتماعی اینستاگرام هر چند وقت یکبار اقدام به جمع آوری و پاکسازی تعدادی از فالوور های انتقالی به پیج های انتقال یافته خواهد کرد که این نکته نه تنها از جانب ما بلکه برای تمامی فروشندگان فالوور موجود در ایران مشترک می باشد از این رو سایت مکسیار تضمینی بابت ثابت ماندن تعداد فالوور ها به مشتریان خود نخواهد داد و مسئولیت ریزش فالوور بر عهده مشتری می باشد. همچنین در برخی سایت ها از واژه “بدون ریزش فالوور” جهت فروش فالوور استفاده شده که در این مورد چون فالوور های فیک و ساختگی به فروش می رود فالوور ثابت می ماند که اینستاگرام در صورت شناسایی این نوع از فالوورها، اقدام به پاکسازی آنها خواهد کرد که جمله “بدون ریزش فالوور” در سایت های مشابه فروش فالوور را نقض خواهد کرد.

ماده ۹- چنانچه بر حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.

ماده ۱۰- کاربر نباید در سایت (درج نظرات و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی و تبلیغاتی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

ماده ۱۱- تولید غیرقانونی، فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط سایت مکسیار ارسال شده، ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.